„Dbam o środowisko, korzystam z OZE” – wyniki konkursów dla mieszkańców obszaru LGD

Plan Komunikacji 2020WYNIKI KONKURSÓW

Konkursy dla mieszkańców gmin członkowskich Lokalnej Grupy Działania „Pogórze Przemysko – Dynowskie”, pod hasłem „Dbam o środowisko, korzystam z OZE” zostały zorganizowane w ramach Planu Komunikacji LGD jako kampania informacyjna, której celem jest podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska, w tym propagowanie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wydarzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Do konkursów wpłynęło łącznie 66 prac,
które komisja konkursowa oceniła w dniu 17.09.2020r.
przyznając nagrody za I, II i III miejsca oraz wyróżnienia.

Zadaniem wykonanych do konkursu prac było przedstawienie ciekawych zagadnień związanych ochroną środowiska, w tym rozwiązań dotyczących OZE, własnych doświadczeń i opinii z tym związanych, rozwiązań stosowanych w swoim otoczeniu: domu/ogrodzie/gospodarstwie.

Komisja obradowała w składzie:
Jacek Grzegorzak,
Katarzyna Makarska
Agnieszka Binko

i po dokonanej ocenie postanowiła przyznać nagrody:

Za zajęcie I miejsca w kategorii I – klasy I-IV dla:
Emilia Nowak – Gm. Rokietnica
Lena Kasznia – Gm. Jawornik Polski
Lena Dołęga – Gm. Markowa
Jan Buś – Gm. Krzywcza
Martyna Worotyłko – Gm. Dubiecko

Za zajęcie II miejsca w kategorii I – klasy I-IV dla:
Izabela Żak – Gm. Jawornik Polski
Julia Martyn – Gm. Krzywcza
Karolina Brożyna – Gm. Dubiecko

Za zajęcie III miejsca w kategorii I – klasy I-IV dla:
Kinga Cynk – Gm. Jawornik Polski
Oliwia Lekka – Gm. Krzywcza

Za zajęcie I miejsca w kategorii II – klasy V-VIII dla:
Katarzyna Strzelec – Gm. Rokietnica
Karol Kufel – Gm. Dynów
Szymon Lenar – Gm. Markowa
Wiktoria Maliczowska – Gm. Krzywcza
Nikola Bembenek – Gm. Dubiecko

Za zajęcie II miejsca w kategorii II – klasy V-VIII dla:
Aleksandra Jaremczak – Gm. Rokietnica
Emilia Szul – Gm. Dynów
Ewa Rut – Gm. Markowa
Oliwia Wisniowska – Gm. Krzywcza

Za zajęcie III miejsca w kategorii II – klasy V-VIII dla:
Iwona Hadam – Gm. Dynów
Grzegorz Solonowski- Gm. Markowa
Oliwia Staszkiewicz – Gm. Krzywcza

Za zajęcie I miejsca w kategorii III – szkoły średnie i dorośli:
Amelia Cwian – Gm. Dubiecko
Anna Mendycka – Gm. Rokietnica

Za zajęcie II miejsca w kategorii III – szkoły średnie i dorośli:
Gabriela Worotyłko – Gm. Dubiecko
Justyna Łatka – Gm. Rokietnica

Wyróżnienia otrzymują w kategorii I – klasy I-IV:
Emilia Kaszycka z gminy Krzywcza
Paweł Łysik z gminy Krzywcza
Martyna Jaszyk z gminy Krzywcza
Klaudia Minorowicz z gminy Krzywcza
Gabriela Grzech z gminy Krzywcza
Julia Owsiak z gminy Markowa
Hanna Owsiak z gminy Markowa
Emilia Cyran z gminy Markowa
Lena Lenar z gminy Markowa
Karolina Szul z gminy Dynów
Milena Cieśla z gminy Dynów
Kinga Paściak z gminy Dynów
Zuzanna Domińczyk z gminy Dynów
Agata Pieniądz Z gminy Jawornik Polski
Eliza Staszczak Z gminy Jawornik Polski
Emilia Koba Z gminy Jawornik Polski
Amelia Żurawska Z gminy Jawornik Polski
Paulina Gardyan z gminy Rokietnica
Izabela Potoczna z gminy Rokietnica

Wyróżnienia otrzymują w kategorii II – klasy V-VIII:
Julia Kopko z gminy Krzywcza
Amelia Sobol z gminy Krzywcza
Nikola Lach z gminy Krzywcza
Karol Pękalski z gminy Krzywcza
Paulina Przeszło z gminy Krzywcza
Wiktoria Pękalska z gminy Krzywcza
Manuela Gierula z gminy Krzywcza
Jakub Szewczyk z gminy Krzywcza
Kacper Kilian z gminy Markowa
Daria Bednarczyk z gminy Markowa
Maria Dźwierzyńsska z gminy Markowa
Patrycja Czechowicz z gminy Markowa
Izabela Kodyra z gminy Markowa
Zuzanna Marszałek z gminy Dynów
Julia Paściak z gminy Dynów
Anna Cząstka z gminy Jawornik Polski
Marlena Koba z gminy Jawornik Polski
Karolina Żak z gminy Jawornik Polski
Anna Piątek z gminy Jawornik Polski
Aleksandra Dzik z gminy Jawornik Polski
Julia Staszczak z gminy Jawornik Polski

Wszystkim dziękujemy za udział!
W sprawie odbioru nagród Biuro LGD będzie kontaktować się z uczestnikami. Wręczenie nagród odbędzie się nie później niż do końca października 2020 r.